9

O nas

W skał zarządu spółki Kancelaria Doradców Restrukturyzacyjnych Sp. z o.o. wchodzą:

  • doradca restrukturyzacyjny Jacek Zin – nr licencji 36

Z wykształcenia ekonomista. Absolwent MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.  Od ponad dziesięciu lat członek zarządu jednej z wiodących na podkarpaciu spółek z branży prawniczej. W 2009 roku uzyskał licencję syndyka. Od 2013 roku członek zarządu Kancelarii Syndyków Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. W 2015 został powołany na funkcje vice prezesa w Podkarpackim Stowarzyszeniu Syndyków i Likwidatorów w Rzeszowie. Dotychczas prowadził łącznie kilkanaście postępowań upadłościowych zarówno likwidacyjnych jak i układowych.

 

  • doradca restrukturyzacyjny Damian Dworzański – nr licencji 724

Z wykształcenia prawnik. Od 2011 roku wpisany na listę radców prawnych przy OIRP w Rzeszowie. Licencję syndyka uzyskał 2013 roku. Od 2013 roku członek zarządu Kancelarii Syndyków Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Dotychczas prowadził kilkanaście postępowań upadłościowych zarówno likwidacyjnych jak i układowych. Jako prawnik specjalizuje się w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego.

 

Na co dzień Kancelaria współpracuje z profesjonalnymi i największymi kancelariami prawnymi na Podkarpaciu, kancelariami doradztwa podatkowego, biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz licznymi specjalistami z zakresu prawa gospodarczego, co zapewnia świadczenie usług w pełnym i kompleksowym zakresie na najwyższym poziomie, przy zachowaniu zasady ograniczonych kosztów.